تصویر EMH10-4

EMH10-4 سانتریفیوژ افقی طبقاتی تمام استیل

پمپ چرخ دنده ای سانتریفیوژ افقی طبقاتی تمام استیل با بدنه و پروانه از جنس استیل 304 بوده و بسیار کم صدا و مصرف کم انرژی الکتریکی با حداکثر دبی 24 متر مکعب در ساعت و توان 4 کیلو وات با کاربری در تامین فشار آبرسانی،تغذیه دیگ بخار،بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی و آب شیرین کن های صنعتی می باشد.


products.sharing

پمپ های EMH لیو از نوع پمپ های سانتریفیوژ افقی طبقاتی تمام استیل می باشند که از چند پروانه برای پمپاژ سیال استفاده شده است و تعداد این پروانه ها از 2 الی7 عدد بسته به مدل متغیر می باشد. به دلیل استفاده از چند پروانه در این پمپ ها امکان دستیابی به فشار خروجی بیشتر نسبت به پمپ های تک پروانه با توان مشابه وجود دارد.

پمپ های EMH نسبت به پمپ های معمول دارای صدای کمتر و کارکرد نرم تری می باشند و برای مصارفی از قبیل تامین آب ساختمان، بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی، تامین فشار خط لوله، تامین آب گلخانه، پرورش آبزیان و طیور، مصارف صنعتی و معدنی، و سیستم های تهویه مطبوع و ... سیستم ها استفاده می شوند.

این پمپ ها در مدل های مختلفی تولید می شوندو قابلیت تامین فشار تا 84 متر و آبدهی تا 24 متر مکعب بر ساعت را دارند.

در پمپ های تمام استیل EMH تمام قطعات در تماس با مایع شامل بدنه پمپ، پروانه ها، دیفیوزر، بوش ها و ... از جنس استنلس استیل 304 ساخته شده اند و نکته قابل ذکر این می باشد که تمامی مدل ها قطعات در شرکت لیو توسط مراحل پرسکاری و جوشکاری توسط دستگاه های پیشرفته تولید می گردند.

پمپ های افقی طبقاتی EMH با توان موتور الکتریکی 0.25 الی 3.5 کیلو وات (0.33 الی 4.7 اسب بخار) تولید می کنند و موتور الکتریکی آنها دارای کلاس عایق حرارتی F در تمامی مدل ها و کلاس حفاظت محیطی  IPX4 می باشد.

پمپ های EMH  گزینه بسیار مناسبی برای انواع مصارف ذکر شده می باشند زیرا با توجه به راندمان بالا در مصرف انرژی صرفه جویی می نمایند و طول عمر بسیار مناسبی دارند

مشخصات هیدرولیکی

حداکثر ارتفاع(هد) (M)
حداکثر آبدهی(دبی)(M3/H)
قطر دهانه ورودی (INCH)
قطر دهانه خروجی (INCH)

جنس

جنس بدنه پمپ استنلس استیل ASISI304)304)
جنس پروانه استنلس استیل 304 (AISI304)

مشخصات فنی فن

استاندارد
وزن (Kg)
توان (W)
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
مقایسه کالاها